Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Відділення гінекології з малоінвазивними технологіями, ліжками медицини плода та патології ранніх термінів вагітності

Зав. відділенням
Загребельний Андрій Васильович.
Очолює відділення з 2015 року,
Вища кваліфікаційна категорія.

 

Телефон відділення: (0332) 25-80-92

Відділення створене наказом по ВОДТМО 159/ос від 31.07.2012 р. і розміщене на виробничих площах Волинської обласної дитячої клінічної лікарні на основі наказу МОЗ України № 514 від 15.08.2011 р. “Про затвердження примірного статуту Перинатального центру зі стаціонаром та Примірного положення про Перинатальний центр у складі закладу охорони здоров’я”.

Відділення розгорнуто на 10 ліжок, функціонує у співдружності з обласним центром планування сім’ї і репродукції людини ВОДТМО.

Основним завданням відділення є надання високоспеціалізованої медичної допомоги жінкам дітородного віку з порушеннями репродуктивної функції, які є причиною розвитку неплідності, оздоровлення цієї категорії пацієнток для повноцінного життя та зменшення ризику ускладнень під час вагітності. У відділенні також надається медична допомога вагітним при наявності патології ранніх термінів до 12 тижнів.

У клініці створений замкнутий цикл по діагностиці та лікуванню різноманітних форм жіночого непліддя.

На до госпітальному етапі подружні пари (при неплідному шлюбі) проходять комплексне обстеження у лікарів: гінеколога, андролога, уролога, ендокринолога. В умовах закладу проводять: ультразвукове, рентгенологічне, бактеріологічне, імунологічне, генетичне, гормональне, загально-клінічне лабораторне обстеження, консервативне медикаментозне та фізіотерапевтичне лікування. При виявленні патології, що потребує хірургічного лікування, пацієнти госпіталізуються у це відділення.

Лікарі відділення поряд з традиційними, використовують малоінвазивні хірургічні методи проведення операцій (лапароскопічні): при неплідді на грунті непрохідності маткових труб, склерокістозі яєчників, ургентні операції при позаматковій вагітності, перекруті кісти яєчника, планові операції при кістах додатків матки, субсерозній міомі матки, використовується також діагностична лапароскопія.

Проводиться оздоровлення жінок з гінекологічною патологією: запальними процесами статевих органів, доброякісними новоутвореннями матки та її додатків, захворюваннями шийки матки. Здійснюється лікування вагітних з ускладненнями у ранніх термінах до 12 тижнів.

Первинну спеціалізацію з лапароскопічних методів лікування лікарі пройшли в Одесі.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура), в обласний центр планування сім'ї і репродукції людини за телефоном 25-41-08.

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур