Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Відділення дитячої офтальмології з Центром мікрохірургії ока

Зав. відділенням
Новосад Ганна Любомирівна.
Очолює відділення з 2009 року,
дитячий офтальмолог,
перша кваліфікаційна категорія.

 

Телефон відділення: (0332) 25-40-38

Види діяльності: надання висококваліфікованої медичної допомоги в умовах стаціонару на 35 ліжок; мікрохірургічна допомога хворим з різними видами катаракт: вродженими, травматичними, вторинними; глаукомою, травмами органу зору.

На виконання державної програми “Діти України”, дитяче офтальмологічне відділення забезпечене новою діагностичною та лікувальною апаратурою для проведення операцій з приводу катаракти на сучасному світовому рівні. Це, насамперед, факоемульсифікатор “Millenium” – апарат для видалення мутного кришталика за допомогою ультразвуку, що сприяє швидшому загоєнню, мінімальній травматизації тканини ока, дає змогу імплантувати штучний кришталик в капсульний мішок, в тому числі і м’які (гнучкі) інтраокулярні лінзи. Лікарі відділення оволоділи методом факоемульсифікації, вже успішно проведені операції з імплантацією штучних гнучких інтраокулярних лінз при вроджених та травматичних катарактах.

Факоемульсифікатор “Millenium” в робочому вигляді
Операційний мікроскоп фірми “Carl Zeiss”

У центрі є лазер “Рtimis” фірми Quantel Medical – імпульсний Zad-лазер для операцій на передньому відрізку ока: капсулотомії при вторинних катарактах, іридектомій, синехіотомій.

Обстеження хворого на щілинній лампі, проведення дисцизії вторинної катаракти

Раніше допомога таким хворим надавалась лише в республіканських клініках, тепер такі операції виконуються в нашій клініці.

А/В ультразвуковий офтальмологічний сканер (“Alcon”) використовується для передопераційного обстеження ока, визначення необхідної величини штучного кришталика; для діагностики відшарування сітківки, внутріочних новоутворів та інше.

Автоматичний офтальмопневмотонометр (АТ–550) застосовується для безконтактного вимірювання внутріочного тиску (ВОТ); не потребує знеболення, дозволяє швидко його визначити у дітей з 4-5-річного віку.

Вимірювання ВОТ на пневмоофтальмотонометрі

Ще один апарат – авторефрактометр – потрібен для точного визначення рефракції, осей і ступеню астигматизму у дітей.

Авторефрактометр TR-4000

Відділення надає офтальмологічну допомогу дітям з різними видами косоокості, амбліопії; успішно виконуються операції з приводу косоокості, ністагму при вроджених птозах, глаукомі; видалення новоутворів, гемангіом очей та придатків ока; мікрохірургічна допомога при різних травмах ока.

Пацієнти можуть звертатись щоденно (крім неділі) в обласну дитячу консультативну поліклініку та офтальмологічне відділення (пр. Відродження, 30, тел. 25-40-38). Для поступлення необхідно мати результати клінічного обстеження з районних чи міських поліклінік.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур