Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Допоміжні підрозділи і служби ВОДТМО

До допоміжних служб Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання належать Фінансово-економічний відділ, організаційно-методичний відділ з оперативним центром, архів, аптечний пункт, господарські служби, харчоблок, пральня, централізована стерилізаційна, автопарк.

Фінансово-економічний відділ ВОДТМО є складовою структурою для забезпечення надання невідкладної медичної допомоги дитячому населенню області. Основні види діяльності відділу:

 • організація раціонального використання матеріальних і фінансових ресурсів, складання поточних і перспективних планів матеріально-технічного постачання;
 • складання кошторисів видатків з додатком розрахунків;
 • здійснення економічного аналізу фінансово-господарської діяльності об’єднання;
 • складання і проведення періодичної звітності, участь у розробці і впровадженні заходів по покращенню показників, отриманих від ефективного використання ліжкового фонду;
 • робота Тендерної і Формулярної комісій.

Керують роботою фінансово-економічного відділу заступник генерального директора з економічних питань Зайчук Катерина Ростиславівна (тел.: (0332)-25-61-63) та головний бухгалтер Фальковська Марія Федорівна (тел.: (0332)-25-62-37).

Організаційно-методичний відділ ВОДТМО виконує наступні функції:

 • планування діяльності закладу;
 • аналіз роботи ВОДТМО, організація експертної оцінки тактики і методики лікувально-діагностичного процесу;
 • організація та проведення обласних та місцевих нарад, семінарів, конференцій для лікарів – дитячих спеціалістів;
 • розробка заходів по наближенню спеціалізованої медичної допомоги жителям сільської місцевості з організацією виїздів дитячих профільних спеціалістів в усі райони області;
 • перевірка стану та якості постанови статистичного обліку та звітності в установі;
 • оперативна взаємодія між підрозділами та службами у ВОДКЛ, санаторії для дітей з батьками “Дачний” та іншими медичними закладами м. Луцька та районів області.

Працівниками відділу окрім організаційно-методичної роботи та статистичного обліку проводиться робота по веденню реєстрів, започаткованих Українсько-Американською Програмою запобігання вродженим вадам розвитку. Це реєстр новонароджених з усіх пологових стаціонарів області та реєстр вроджених вад розвитку.

Керівник організаційно-методичного відділу заступник генерального директора по оргметодроботі Жураківська Тетяна Миколаївна (тел.: (0332)-77-17-22).

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур