КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради
КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради

Охорона здоров’я в пріоритеті держави – візит Д. Разумкова в обласне об’єднання материнства і дитинства

21 квітня 2021 року  під час візиту на Волинь Голова Верховної ради України Дмитро Разумков відвідав комунальне підприємство «Волинське територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» Волинської обласної ради. Тут гість у супроводі голови обласної ради  Григорія Недопада, голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка, Луцького міського голови Ігоря Поліщука, депутатів Верховної ради України від Волинської області Ігоря Палиці, Вячеслава Рубльова та  Степана Івахіва, інших гостей, ознайомився з рядом відділень Волинського перинатального центру та побувавши в онкогематологічному, нейрохірургічному та педіатричному відділеннях обласної дитячої клінічної лікарні, оглянувши дорослі та дитячі операційні. Генеральний директор закладу Ірина Горавська розповіла про сьогодення об’єднаного закладу, спільне вирішення питань надання якісних послуг дітям і матерям регіону та потребу покращення умов перебування в обласній дитячій клінічній лікарні.

В коментарі журналістам, голова Верховної ради зазначив, що у перинатальному центрі все дійсно організовано на дуже високому рівні, зокрема, завдяки коштам держави та меценатів. В обласній дитячій лікарні накопилось багато питань, які треба вирішувати. Є велика кількість волинських нардепів, які  готові будуть долучитися до вирішення цих питань. «Я думаю, що в певних проблемах ми зможемо оперативно допомогти. Щодо виділення коштів, то сьогодні це не так просто, адже наразі період епідемії коронавірусу, також є й інші виклики. Проте медицина – в пріоритеті для держави. Діти – це майбутнє кожної держави», – зазначив Дмитро Разумков.

Використані фото з «Волинських новин»

Увага!
Запис на прийом в обласну дитячу консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 28-22-75, 067-676-4963 або 095-360-9552 (реєстратура). Телефон цілодобового травмпункту - (0332) 75-09-24. Телефон приймального відділення - (0332) 28-22-76

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43008 Україна, м. Луцьк,
пр. Загородня, 20

Тел.: (38)-0332-282207
E-mail: motherchild.volyn@gmail.com