Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Нові можливості діагностики функцій головного мозку у дітей

17 серпня 2020 року відділення дитячої неврології з центром епілепсії КП “ВОДТМО”, де лікуються діти із важкими неврологічними захворюваннями із усієї області, отримало комплекс електроенцефалографічний комп’ютерний “BRAINTEST” із  багатофункціональним програмним забезпеченням, спеціальними функціями цифрового ЕЕГ-відеомоніторингу, дослідженням довголатентних слухових і зорових викликаних потенціалів, синхронною реєстрацією ЕКГ по одному стандартному відведенню.

ЕЕГ-відеомоніторинг є «золотим стандартом» діагностики епілепсії й неепілептичних пароксизмальних феноменів. Синхронна реєстрація клінічної картини нападу і електроенцефалографічних даних у ряді випадків дозволяє уточнити тип нападу та форму епілепсії.

Маючи кореляцію зареєстрованої поведінки (відео) та ЕЕГ-активності, діагноз судом або неепілептичних нападів можна визначити майже у всіх випадках.

Для діток із судомами ЕЕГ-відеомоніторинг є неоціненним методом діагностики – як для уточнення діагнозу, так і для вирішення подальшої тактики лікування.

Адміністрація КП “ВОДТМО”, медичні працівники відділення неврології з центром епілепсії та батьки дітей щиро вдячні  благодійному фонду «Свічадо», окрема подяка за координацію роботи Пилипюку Андрію, за технічну підтримку компанії DX Systems.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур