КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради
КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради

Чергова благодійна допомога Скандинавської місії

Благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» давно співпрацює з нашим закладом. Лише за останні 8 років благодійна допомога, надана фондом закладу, обчислюється у понад 5 млн грн. Ця допомога була використана на покращення харчування у стаціонарі та закупівлю особливо необхідних медикаментів для лікування груп соціально незахищених хворих; на придбання медичного інструментарію, медичного обладнання та апаратури (3 апарати лазеротерапії, ЕКГ апарату, обладнання для фізіотерапії, тощо); на навчання фахівців на базі стажування в м. Мальме Швеція (стажувались дитячі хірурги – з лазеротерапії патології шкіри); на придбання канцелярських товарів та матеріалів для працетерапії хворим діткам у ВОДКЛ та санаторії для дітей з батьками «Дачний».

Крім цього, в кожному конкретному випадку, по потребі, виділяються необхідні кошти, що особливо важливо для забезпечення якісної медичної допомоги маленьким волинянам із малозабезпечених сімей. Окремо виділялись кошти для придбання дороговартісних препаратів для лазеротерапії.

Нещодавно в черговий раз заклад отримав благодійну допомогу від фонду. Це сучасний новий комбінований дороговартісний апарат IPL і неодимовий лазер, який вже використовується для лікування гемангіом, винних плям, акне, усунення косметичних дефектів на шкіріт а іншої патології.

В переліку цієї допомоги медичні витратні матеріали, хірургічний шовний та перев’язувальний матеріал на суму понад 123 тисячі грн та 2 кушетки вартістю 406 грн.

Саме за цю допомогу висловлюємо щиру вдячність вдячність Президенту Скандинавської місії Бо Валенбергу та керівнику фонду Людмилі Лонюк.

Увага!
Запис на прийом в обласну дитячу консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур