КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради
КП "Волинське обласне територіальне медичне об'єднання захисту материнства і дитинства" Волинської обласної ради

ІФА-тестування розпочато

У КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради розпочато ІФА тестування на наявність антитіл до хвороби. Це стало можливим, зокрема, завдяки надходженню у лікарню 400 тестів, закуплених благодійниками – фондом Петра Порошенка, «Європейська Солідарність» та корпорацією «Roshen».

Довідка:

ІФА-імуно-ферментний аналіз визначає наявність антитіл до хвороби, що виробляються у відповідь на ураження організму патогенним збудником. Цей комплекс утворюється завдяки імунологічній реакції антигену з відповідним антитілом. Метод ІФА-тестування визначає імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — людина перехворіла або інфікувалася вірусом і виробилися антитіла до COVID-19.

Отримані тести розроблені у Швейцарії на вірус, який зафіксували у 2019 році – COVID-19. За їх допомогою можна якісно і швидко визначити, має людина антитіла до вірусу чи ні, що, в свою чергу, допоможе лікарям приймати рішення щодо ургентних хворих та визначати можливість госпіталізації планових хворих. Можливість оперативно швидко приймати рішення щодо госпіталізації вплине на якість і швидкість надання медичних послуг. Керівництво закладу щиро завдячує фонду за надану допомогу.

Увага!
Запис на прийом в обласну дитячу консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com




Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур