Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Нова дезінфекційна установка у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні

14 травня 2020 року компанія-розробник «Modern Expо» безкоштовно передала і встановила у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні дезінфекційну станцію Saner для обеззараження рук.

Апарат розроблено у зв’язку з поширенням нової вірусної інфекції COVID 19, дієвим засобом профілактики від захворювання на яку є дезінфекція рук. Інноваційне рішення компанія «Modern Expо» створювала на хвилі тренду продуктів превентивного ритейлу, проте результат перевершив очікування. Saner є корисним у будь-яких соціально активних просторах сьогодні і лишиться таким завтра. Адже гігієна ніколи не втратить актуальності.

Система Saner – це комплекс засобів та інструментів для безконтактної автоматичної дезінфекції рук. Для того, аби скористатися обладнанням, варто лише підійти до Saner та піднести руки до сенсора. Система зреагує на рух і відпустить дозу дезинфікуючої речовини. За необхідності можна скористатися також серветками. Зауважимо, що літровий диспенсер Saner розрахований на 2500 доз санітайзера. Після цього запас рідини можна оперативно поповнити.

Для зручного обслуговування установка Saner має два джерела живлення на вибір: від мережі 220 В або ж від змінних елементів живлення. Мобільності станції додає платформа на коліщатках, за допомогою якої обладнання можна транспортувати без особливих зусиль.

Щиро дякуємо компанії-розробник «Modern Expо» за новаторську розробку, яка надважлива зараз для дотримання протиепідемічних вимог у закладі.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур