Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Влада області інспектує обласну дитячу клінічну лікарню

У зв’язку із включенням КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради до переліку закладів, які будуть забезпечувати, за потреби, спеціалізовану медичну допомогу хворим дітям з коронавірусом COVID-19, 3 квітня обласну дитячу клінічну лікарню відвідали голова обласної ради Ірина Вахович, голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, заступниця голови ОДА Тетяна Щербак та інші.

Керівники області відвідали приймально-діагностичне відділення №1 з окремими діагностичними боксами, приймальне відділення № 2, розгорнуте додатково на час пандемії для розмежування потоків при поступленні хворих, відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок, забезпечене апаратами для проведення ШВЛ, обсерваційне (інфекційне) відділення на 30 ліжок, розгорнуте для діагностики та лікування контактних осіб по COVID-19.

Медичні директори закладу чітко пояснили можливості лікарні в розмежуванні потоків при поступленні дітей з підозрою на COVID-19 та повне дотримання вимог протиепідемічного режиму при лікуванні хворих з підозрами на можливу інфекційну патологію і всіх інших хворих, які отримують високоспеціалізовану медичну допомогу, в тому числі і хірургічну, на різнопрофільних ліжках закладу. При цьому слід зазначити, що незважаючи на карантинні заходи у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні продовжують отримувати стаціонарне лікування хворі з невідкладними станами, хірургічною, важкою соматичною патологією та новонароджені. Обласна дитяча консультативна поліклініка припинила плановий прийом хворих, але дитячі профільні спеціалісти проводять дистанційні консультації телефоном.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур