Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Стажування лікаря-нейрохірурга КП «ВОДТМО» в США

З 1 листопада 2019 року по 31 січня 2020 року лікар-нейрохірург КП «ВОДТМО» Михайло Ловга мав можливість працювати в одній з кращих дослідницьких лабораторій на базі медичного університету м. Цінціннаті (США) та відпрацювати ряд важливих методик хірургічного лікування під керівництвом провідних нейрохірургів США та, зокрема, керівника лабораторії та чудового нейрохірурга Джона Форбса (Johnathan Forbes). Паралельно з дослідницькою роботою в нейрохірургічній сфері на базі університету, М. Ловга мав можливість проходити повноцінне стажування (observership) в одній з кращих дитячих нейрохірургічних клінік США (Neurology & Neurosurgery Ranked # 2 in US News & World Report 2018). Неймовірна нейрохірургічна команда дитячої лікарні Цінціннаті на чолі з чудовим наставником проф. Франческо Мангано радо ділилася досвідом. За насичений 3-місячний період лікар побачив практично весь перелік існуючих нейрохірургічних втручань, прийняв участь в дослідженнях по гідроцефалії та епілепсії, відвідав щотижневі конференції з епілепсії, краніофаціальних вад, пухлин та інших патологій. Частину з побачених втручань, зокрема по епілепсії, М. Ловга мав можливість відпрацювати на кадаверах в лабораторії під контролем керівника відділення та відповідального за напрямок епілепсії проф. Мангано. Насичений графік з початком протягом тижня о 6.00 та часто роботою на вихідних дав можливість покращити знання анатомії, зрозуміти багато важливих хірургічних моментів. Також М. Ловга освоїв ряд важливих анатомічних та клінічних аспектів, дуже важливих для якісного надання нейрохірургічної допомоги (як кажуть, оперувати можна навчити будь-кого, а от зрозуміти де потрібно оперувати, а де ні – часто знайти 100% правильну відповідь дуже важко). Всі побачені випадки складних хворих М. Ловга мав можливість обговорити в деталях з кожним з нейрохірургів. В загальному – дуже сильна клінічна база по дитячій нейрохірургії, в результаті купа нових знань, величезний список нотаток з важливими записами, нові бачення змін та неймовірне бажання до нейрохірургічної роботи.

М. Ловга дуже вдячний фонду Razom for Ukraine, зокрема її координатору Марії Сорока (Mariya Soroka) та своєму близькому товаришу і колезі Люку Томичу (Luke Tomycz), нейрохірургу з США, за надану можливість проходити стажування в одній з найкращих клінік США.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур