Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Новорічний візит благодійників із Швеції

На початку Нового року, вчергове заклади КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради відвідали благодійники на чолі з Бо Валенбергом, Президентом Скандинавської місії, та представники виконавчої влади м. Луцька на чолі з Іриною Чебелюк, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради.

Гості відвідали педіатричне відділення № 3 з центром дитячої онкогематології, вручили подарунки хворим, які перебували на стаціонарному лікуванні у лікарні і обговорили напрямки подальшої співпраці.

Благодійний фонд «Дитяча місія. Україна» давно співпрацює з нашим закладом. Лише за останні 7 років благодійна допомога, надана фондом закладу, обчислюється у понад 5 млн грн. Ця допомога була використана: на покращення харчування у стаціонарі та закупівлю особливо необхідних медикаментів для лікування груп соціально незахищених хворих; на придбання медичного інструментарію, медичного обладнання та апаратури (2 апаратів лазеротерапії, ЕКГ апарату, обладнання для фізіотерапії, тощо); на навчання фахівців на базі стажування в м. Мальме Швеція (стажувались дитячі хірурги – з лазеротерапії патології шкіри); на придбання канцелярських товарів та матеріалів для працетерапії хворим діткам у ВОДКЛ та санаторії для дітей з батьками «Дачний».

Крім цього, в кожному конкретному випадку, по потребі виділяються необхідні кошти, що особливо важливо для забезпечення якісної медичної допомоги маленьким волинянам із малозабезпечених сімей; окремо виділялись кошти для придбання дороговартісних препаратів.

Саме за цю співпрацю генеральний директор закладу Сергій Ляшенко висловив вдячність Бо Валенбергу та керівнику фонду Людмилі Лонюк.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур