Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

День Святого Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні

19 грудня 2019 року в обласній дитячій клінічній лікарні багато гостей.

Юлія Панасюк з групою волонтерів були виконавцями дитячих бажань, які писали важкохворі дітки в листах до Святого Миколая. Мрії збуваються! Велосипеди, самокати, ручні годинники, ведмеді, ляльки, кольорові гелеві кульки – з подивом та радістю отримували пацієнти педіатричного відділення № 3. Дитячий колектив “Волинські забавлянки” співали веселих українських пісень.

Чудовим подарунком від Волинського обласного відділення Дитячого фонду Україна став святковий концерт. Народний театр ансамблю “Зорецвіт” (керівники Марія Щербатюк та Джаніна Череп) Ківерцівського центру позашкільної освіти зачарував усіх присутніх мистецьким виконанням танцювальних композицій. Костюмоване диво милувало глядачів.

Традиційним гостем на Свято Миколая в обласній дитячій клінічній лікарні є Голова Волинського благодійного фонду “Дитяча місія Україна”. Людмила Лонюк привітала батьків зі святами, а малеча отримала щедрі подарунки.

Неочікуваним був візит у педіатричне відділення №1 начальника територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковника Володимира Сюйви з колегами. Вони подарували у відділення для пацієнтів багато розвиваючих ігор та матеріалів для організації дитячого дозвілля.

Особливим гостинцем для пацієнтів та працівників була солодка продукція (варення, протерті ягоди, березовий сік) консервних цехів державних лісогосподарських підприємств. Дякуємо за ініціативу керівництву Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства в особі начальника Олександра Кватирка та державним лісогосподарським підприємствам області.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур