Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

«З Україною у серці» – Люди року Волинського краю серед нас

14 грудня 2019 року в облмуздрамтеатрі імені Тараса Шевченка вшанували тих, хто повсякденною працею допомагає нашій державі рухатися вперед. Цьогоріч подія мала назву «З Україною у серці». Як зазначили організатори, її мета – підняти патріотичний дух, закарбувати в літописі Волинського краю людей, гідних поваги та визнання. Серед найвизначніших Людей року Волині 2019 року – Лікар офтальмолог дитячий КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Маргарита Генріхівна Потягайло, Заслужений лікар України, багаторічна завідувачка дитячого офтальмологічного відділення і обласний позаштатний дитячий спеціаліст. Завдяки Маргариті Генріхівні рівень організації медичної допомоги дітям області з офтальмологічною патологією є одним з найкращих в Україні.

Вручення почесного звання Маргариті Потягайло

З особливою приємністю слід відзначити нагороду у рубриці «Благодійник року», отриману Ритою Ліммрот, головою благодійного фонду «Акція. Допомога Чорнобиля», яка впродовж останніх років надає безкоштовну допомогу нашому закладу в частині нового сучасного медичного обладнання, навчання персоналу у кращих клініках Німеччини, тощо. Завдячуючи цій благодійній допомозі, стали можливими проведення малоінвазивних, мікрохірургічних втручань по напрямках дитячої нейрохірургії, отоларингології, хірургії та хірургії новонароджених, в умовах Волинської обласної дитячої клінічної лікарні проведено кохлеоімплантацію, створені умови для оперативних втручань світовими світилами медичної науки – професором Томасом Ленартцом (фахівцем хірургії основи черепа та отоларингології) і Люком Томичем, відомим нейрохірургом із США. Пані Рита звернулась до присутніх за допомогою відео, нагороду отримали – медичний директор з хірургії Ігор Дородних та завідувач Центру слуху Руслан Жиленко.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур