Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Зустріч голови Волинської обласної ради із колективом КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання»

12 грудня 2019 року  голова обласної ради Ірина Вахович та заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Валерій Руцький  провели  зустріч із працівниками комунального підприємства «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради та пояснили мотивацію щодо об’єднання дитячої лікарні та перинатального центру в одну структуру.

Нагадаємо, в обласній раді зареєстровано проєкт рішення “Про реорганізацію комунального підприємства «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради”. Пропонується  перейменувати  КП «Волинський обласний перинатальний центр» Волинської обласної ради у КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради. Цим же рішенням передбачено реорганізацію  КП  «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради  шляхом приєднання його до  КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради.

Голова обласної ради Ірина Вахович пояснила, що таке об’єднання потрібне для створення єдиного потужного монолітного підприємства. Жодної загрози ні для колективів обох підприємств, ні для медицини материнства та дитинства на Волині немає. Нагадаємо, що на початку будівництва перинатального центру планувалося, що він буде підрозділом ВОДТМО. Окрему юридичну особу створювали для того, щоб успішно завершити будівництво.

У ході зустрічі представники колективу запитували, чи планується скорочення штату, адже вони вболівають за збереження своїх робочих місць. Ірина Вахович запевнила, що звільнення працівників лікарні не  буде.

Представники трудового колективу також висловили свої застереження, що при зміні назви та керівництва лікарні, може  припинитися співпраця  з  міжнародними благодійними організаціями, яка налагоджена роками. “Оновлена структура, навпаки, покликана розширити коло партнерів, благодійників та меценатів, які охоче допомагатимуть лікарні. Спільно усі робитимуть добрі та корисні справи на користь найдорожчих скарбів, які ми маємо – наших дітей, а надто тих, хто потребує медичної допомоги”, –  наголосила голова облради.

Довідково:
У склад комунального підприємства «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» Волинської обласної ради на правах структурних підрозділів входить Волинська обласна дитяча клінічна лікарня на 325 ліжок, що також виконує функції міської лікарні Луцька, а також санаторій для дітей з батьками “Дачний” на 100 ліжкомісць. В оздоровниці реабілітаційне лікування отримує малеча з ураженням нервової системи, в основному з інвалідністю від дитячого церебрального паралічу.

Щорічно тут лікується близько 13 тисяч дітей з усієї області, проводиться 5 тисяч оперативних хірургічних втручань, понад 50 тисяч хворих звертається за допомогою у тутешню обласну дитячу консультативну поліклініку.  У лікувальному закладі працює 168 лікарів та 387 одиниць середнього медичного персоналу. Загальна чисельність штату – майже 900 чоловік.

Інформація публікується за сайтом Волинської обласної ради.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур