Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Майстер-класи для дітей в обласній дитячій клінічній лікарні

11 грудня 2019 року Тамара федоренко (телеведуча телеканалу “Аверс”, майстриня з випічки імбирного печива та святкового розпису) та Наталія Грабовецька (художниця, засновниця Арт галереї “Образ”) завітали в офтальмологічне відділення обласної дитячої клінічної лікарні. Спілкування з гостями було цікавим. Діти дізнавались про секрети виготовлення тіста, вчились глазур’ю малювати мишку на печиві та відчували себе справжніми кондитерами. Смачненькими виробами можна буде поласувати або залишити на подарунок. Малеча ще довго не відпускала гостей, фотографувались на згадку та просили автографи. Тамара Федоренко та Наталка Грабовець порадували розписом діток, що знаходяться на довготривалому лікуванні у педіатричному відділенні №3.

Дякуємо пані Тамарі та пані Наталці за атмосферу позитиву!

Напередодні, працівники Волинського обласного еколого-натуралістичного центру порадували діток педіатричних відділень виставою “Твори добро!”. Завершили зустріч творчою майстернею з виготовлення новорічних сувенірів. Маленькі пацієнти веселились та охоче виконували завдання, готові подаруночки залюбки повезуть додому на ялинку. Дякуємо волонтерам центру за чудовий настрій!

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур