Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Річний цикл стажування лікаря-хірурга дитячого у Франції

Лікар-хірург дитячий В’ячеслав Дидюк перебував на річному стажуванні в CHRU Nanacy Hopital d’enfants – університетській дитячій клініці у місті Нансі (Франція).

Стажування стало можливим завдяки знанню французької мови і перемозі у конкурсі програми DFMSA на здобуття французького спеціалізованого диплому з медицини для лікарів-спеціалістів з метою навчання у французькому університеті та підвищення кваліфікаційного рівня.

Опановував В’ячеслав Дидюк новітні методики діагностики та сучасні методи і підходи до лікування дитячій хірургії за напрямками – абдомінальної , торакальної дитячої хірургії, а також дитячої урології.

За рік перебування проасистував та виконав самостійно 245 оперативних втручань, як відкритих- класичних так і малоінвазивних- лапароскопічних, торакоскопічних та із використанням робота Да Вінчі. В кінці стажування успішно захистив наукову роботу, по якій буде опублікована стаття у європейському журналі з дитячої хірургії.

У планах на майбутнє тісна співпраця з французькими колегами для подальшого удосконалення хірургічної та урологічної допомоги на Волині, впровадження освоєних методик в практику   дитячої хірургії Волинської області.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур