Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

До свята Всесвітнього дня дитини та Дня педіатра

Діти – майбутнє кожної нації і рівень розвитку суспільства можна і потрібно оцінювати за відношенням до дитинства, в тому числі і в галузі охорони здоров’я. КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» у своїх структурних підрозділах – Волинській обласній дитячій клінічній лікарні і санаторії для дітей з батьками «Дачний» – реалізує права дітей на охорону здоров’я, надаючи високоспеціалізовану, різнопрофільну консультативну, діагностично-лікувальну, реабілітаційну медичну допомогу дітям Волинської області.

Волинська обласна дитяча клінічна лікарня
Санаторій для дітей з батьками "Дачний"
Нова апаратура у неонатальному центрі
Використання УЗД-дослідження в ході операції
Творчий проект “Барви осені”
Освітня кампанія “Безпека дітей на дорозі”
Святкові заходи до Дня Незалежності України в обласній дитячій клінічній лікарні

Маємо надію, що в процесі реформування медицини охорона дитинства буде в пріоритеті всіх владних структур і створить повні можливості для забезпечення прав дітей в частині отримання якісних, сучасних медичних послуг.

Щиро вітаємо усіх колег із святом!

Довідка: Свято – Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954 році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956 року. Спочатку дата святкування Дня дитини рекомендувалася виключно на розсуд кожної держави, яка визнає для себе доцільним відзначати цей день. Пізніше, 20 листопада 1959 року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989 році, також 20 листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини» та питання з єдиної для всіх датою святкування цього дня було вирішено само собою. Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об’єднаних націй фігурує саме ця дата.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур