Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

П’ятий візит американського нейрохірурга Люка Томича (Luke Tomycz) в Волинську обласну дитячу лікарню та 5 складних нейрохірургічних втручань

Люк Томич, за сприяння фонду «Разом для України» (Razom for Ukraine), здійснив візит у Волинську обласну дитячу клінічну лікарню (ВОДКЛ) м. Луцька та протягом 29.09 – 5.10.2019 року спільно з дитячим нейрохірургом Михайлом Ловга проконсультували 25 дітей регіону з нейрохірургічною патологією та провели 5 складних нейрохірургічних втручань дітям з пухлинами головного мозку складної локалізації та з фармакорезистентною епілепсією із застосуванням сучасного мікрохірургічного обладнання, УЗД-навігації та під контролем інтраопераційного моніторингу фірми Inomed.

В результаті втручання всі пацієнти виписані зі стаціонару з хорошими функціональними результатами. Люк Томич високо оцінив рівень та темпи розвитку дитячої нейрохірургічної служби лікарні, створення відділення нейрохірургії на 10 ліжок у ВОДКЛ, облаштування нейрохірургічної операційної кімнати, рівень анестезіологічного супроводу та післяопераційного догляду, в тому числі у відділенні дитячої анестезіології інтенсивної терапії, високі потенційні можливості для виконання ультраскладних нейрохірургічних втручань.

Нагадаємо, що Люк Томич – випускник Массачусетського технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology), закінчив медичну школу Мічіганського університету (Michigan Medical School), проходив резидентуру з нейрохірургії в Університеті Вандербілта (Vanderbilt University) та Дитячому Госпіталі міста Сієтл (Seattle Children’s Hospital). Окрім основної роботи в США, здійснив багато волонтерських візитів до Еквадору, Гондурасу, Кенії, де лікував хворих з тяжкою нейрохірургічною патологією. На даний час працює нейрохірургом у госпіталі при Рутгерському університеті (Нью Джерсі, США). В 2017 році за підтримку української нейрохірургії був нагороджений медаллю Верховної Ради України.

Протягом 5 візитів за останні 3 роки, Люк Томич спільно з дитячим нейрохірургом ВОДКЛ Ловга Михайлом провели 12 складних нейрохірургічних втручань на головному мозку у дітей з складними пухлинами та фармакорезистентною епілепсією та проконсультували більше 120 дітей з різними нейрохірургічними проблемами.

Під час проведення втручань успішно використовувався перелік наявного у ВОДКЛ високоспеціалізованого обладнання, в тому числі і отриманого завдяки благодійникам: хірургічний мікроскоп Zeiss NC4; інтраопераційний моніторинг фірми Inomed; краніотом фірми Carl Storz; електродіатермія з мікропінцетами фірми BOWA; сучасний операційний стіл; мікроінструменти для хірургічних втручань; УЗД навігація та ряд іншого обладнання, необхідного для проведення нейрохірургічних втручань.

Адміністрація Волинського обласного дитячого територіального медичного обєднання і весь склад нейрохірургічного відділення на чолі з завідувачем відділення Ловга М.І. висловлює щиру подяку Люку Томичу (Luke Tomycz) та президенту фонду “Разом для України” (Razom for Ukraine) Марії Сорока (Mariya Soroka) за постійну підтримку та допомогу в покращенні якості надання нейрохірургічної допомоги дітям Волинської області.

Зустріч з керівництвом. Зліва направо: Сергій Ляшенко, Ігор Курілець, Люк Томич, Михайло Ловга, Ігор Дородних, Михайло Павлюк
Зустріч з керівництвом. Зліва направо: Сергій Ляшенко, Ігор Курілець, Люк Томич, Михайло Ловга, Ігор Дородних, Михайло Павлюк
Підготовка до нейрохірургічного втручання
Підготовка до нейрохірургічного втручання
Моніторинг в ході операції
Моніторинг в ході операції
Моніторинг в ході операції
Спільне фото хірургів перед втручанням
Спільне фото хірургів перед втручанням
В ході операції
В ході операції
Основний етап втручання - видалення пухлини головного мозку
Основний етап втручання – видалення пухлини головного мозку
Використання УЗД-дослідження в ході операції
Використання УЗД-дослідження в ході операції
Команда хірургів після успішного завершення операцій
Команда хірургів після успішного завершення операцій
Спілкування після важкої роботи
Спілкування після важкої роботи
Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур