Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Візит представників фірми «Karl Storz» в обласну дитячу клінічну лікарню

18 жовтня 2019 року з робочим візитом у Волинську обласну дитячу клінічну лікарню прибули представники знаної у світі німецької фірми по випуску медичного обладнання «Karl Storz» у складі маркетингового менеджера П’єра Феррарі з Німеччини та консультанта по Західному регіону Олени Єлісєєвої.

Завдячуючи нашим благодійникам з Німеччини, зокрема Голові фонду Допомоги дітям Чорнобиля Риті Ліммрот, останніми роками оснащення хірургічних підрозділів закладу суттєво поповнилось новим інструментарієм, в тому числі і відомої фірми «Karl Storz». Під час робочого візиту гості оглянули наявне у закладі медичне хірургічне обладнання та інструментарій; провели навчання з працівниками операційного блоку з питань обробки, догляду та знезараження комплектуючих та інструментарію.

П’єр Феррарі високо оцінив рівень надання нейрохірургічної, ЛОР та хірургічної допомоги у ВОДКЛ, зокрема із використанням сучасного нейроендоскопічного обладнання фірми «Karl Storz». Це дозволяє проводити складні хірургічні втручання із застосуванням мініінвазивних методик при лікуванні гідроцефалій, вроджених вад розвитку та пухлин головного мозку, внутрішньошлуночкових крововиливах (навіть у новонароджених).

Завдяки Риті Лімротт, сприянню фірми «Karl Storz» та її українського представництва обласна дитяча лікарня у Луцьку оснащена: гнучким ендоскопом, вентрикулоскопом Lotta діаметром 6 мм та вентрикулоскопом Lotta pediatric діаметром 3,8 мм з повним набором необхідних інструментів, шунтоскопом, електроборами UNIDRIVE III з повним набором борів різних розмірів сучасною ендоскопічною стійкою.

Гості обговорили з керівництвом закладу і погодили подальші напрямки співпраці.

Зліва направо: Сергій Ляшенко (генеральний директор), Ігор Дородних (медичний директор з хірургії), П'єр Феррарі, Олена Єлісєєва
Зліва направо: Сергій Ляшенко (генеральний директор), Ігор Дородних (медичний директор з хірургії), П’єр Феррарі, Олена Єлісєєва
В нейрохірургічній операційній
В нейрохірургічній операційній
В нейрохірургічній операційній
В нейрохірургічній операційній
Нове обладнання
Нове обладнання
Нове обладнання
Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур