Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Заходи до Всесвітнього тижня підтримки грудного вигодовування у структурних підрозділах Волинської обласної дитячої клінічної лікарні

З 01 по 07 серпня триває всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування з тематикою «Розширення прав та можливостей батьків та сприяння грудному вгодовуванню».

У відділеннях Волинської обласної дитячої клінічної лікарні грудне вигодовування є пріоритетним для дітей раннього віку, а грудне молоко – найперші ліки при захворюваннях немовлят.

Новонароджені дітки, які за станом здоров’я не могли розпочати грудне вигодовування відразу після народження, вперше прикладаються до грудей матері в Неонатальному центрі. Лікарі та медичні сестри роблять все можливе, щоб наші пацієнти отримали і повноцінне харчування, і незамінне емоційне спілкування немовлят з мамами, а також з іншими членами родин. Не тільки мамки, а й татусі та бабусі з дідусями мають можливість пройти школу догляду, піклування, раціонального харчування для їх діток та внучат.

Участь та допомога батьків у підтримці успішного грудного вигодовування важлива на всіх етапах зростання дитини, і протягом перших тижнів, коли мамі й дитині необхідно ефективно стартувати та налагодити годування грудьми, і в подальшому, особливо за умов раннього повернення мами до роботи або навчання. Сучасні молоді жінки прагнуть бути успішними як у материнстві, так і в суспільному житті, в професії. В цьому сенсі підтримка чоловіка незамінна, оскільки на його плечі лягають рівні з материнським обов’язки.

Неонатологами нашого закладу на основі сучасних наукових досліджень розроблені та надаються рекомендації, як успішно поєднати грудне вигодовування та роботу.

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування
Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування
Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування
Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування
Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур