Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» – база для навчання лікарів інтернів

Новини з кафедри педіатрії Волинської філії факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького на базі Волинської обласної дитячої клінічної лікарні ( ВОДКЛ).

КП ВОДТМО є базовим лікувальним закладом для підготовки лікарів інтернів, підготовка яких проводиться на профільних відділеннях структурних підрозділів закладу.

Специфіка суміжного розташування структурних підрозділів ВОДКЛ, таких як, приймально-діагностичне відділення, цілодобовий травмпункт, відділення анестезіології, променевої діагностики, ургентної лабораторії створюють оптимальні умови для забезпечення цілодобової спеціалізованої висококваліфікованої допомоги ІІІ рівня хворим дітям. Обласна дитяча лікарня є центром з надання спеціалізованої хірургічної допомоги дітям області. Велика увага приділяється ранній корекції вроджених вад розвитку, освоєнню та впровадженню сучасних методик оперативних втручань на сечовидільних шляхах, органах слуху, зору, черевної порожнини, опорно-рухового апарату, головному мозку. Використовуються сучасні малоінвазивні ендоскопічні, в тому числі мікрохірургічні оперативні втручання. Успішно проведено понад 60 кохлеарних імплантацій. Колективи хірургічних відділень плідно співпрацюють з вченими профільних інститутів України та зарубіжних клінік. Анестезіологічна допомога важкохворим проводиться в умовах реанімаційних відділень ВОДКЛ, забезпечених сучасним обладнанням і апаратурою. Надання допомоги хворим соматичного профілю проводиться в 3 педіатричних та неврологічному відділеннях. Тут лікуються хворі з гастроентерологічною, кардіоревматологічною, пульмонологічною, нефрологічною, ендокринологічною, алергологічною, онкогематологічною, імунологічною патологіями.

Досвідчені фахівці закладу діляться практичними навиками з молодими спеціалістами. У 2019 році на базі стажування ВОДТМО будуть навчатись 37 лікарів інтернів зі всіх медичних ВУЗів України 1-2 років навчання) за спеціальностями: педіатрія, неонатологія, дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, дитяча отоларингологія. Крім цього, 6 лікарів інтернів готуються для КП ВОДТМО за спеціальностями рентгенологія, радіологія.

КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» - база для навчання лікарів інтернів
КП «Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання» - база для навчання лікарів інтернів

Бажаємо молодим колегам успіхів у навчанні на інтернатурі і надіємось, що найкращі з них поповнять ряди професіоналів нашої клініки!

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур