Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Санаторій для дітей з батьками «Дачний» за залучені кошти покращує реабілітаційні послуги

Завдяки тісній співпраці санаторію для дітей з батьками «Дачний» із громадською організацією «Всеукраїнська спілка батьків дітей з вадами слуху» (голова Ірина Лисенко) залучено додаткові кошти  у сумі 400 тис грн, за які придбані 2 сучасні гідромасажні ванни для проведення сеансів водолікування (гідротерапії). Це стало можливим завдяки проведенню 2 курсів реабілітаційного лікування для хворих дітей з вадами слуху з усієї України, які у березні та травні 2019 року  перебували  в санаторії та перерахували за це благодійні кошти.

Дякуємо благодійникам і сподіваємось на подальшу співпрацю.

Майстер-клас «Арттерапевтичні методи в роботі з дошкільнятами»
Гідромасажна ванна в санаторії для дітей з батьками «Дачний»
Гідромасажна ванна в санаторії для дітей з батьками «Дачний»
Гідромасажна ванна в санаторії для дітей з батьками «Дачний»

Довідка

Водолікування (гідротерапія) – застосування в профілактичних, реабілітаційних та лікувальних цілях прісної води у вигляді ванн, душів та інше.

Водолікування є одним із розділів фізіотерапії. Необхідність впровадження в практику водолікування обумовлено тим, що водні процедури, будучи засобом загартування тренують систему терморегуляції, нормалізують реактивність організму, функціональний стан його основних систем (нервової, ендокринної, серцево-судинної, ретикулоендотеліальної) прискорюють відновлення порушених функцій, підвищують рівень компенсаційно-пристосовчих механізмів, тому водолікування ефективно використовується при захворюваннях нервової системи в тому числі для хворих з ДЦП, з наслідками травм, з захворюваннями опорно-рухового апарату, органів дихання, ендокринної системи, шлунково-кишкового тракту та інше.

Лікувальні ефекти при застосуванні: тонізуючий, актопротекторний, вазоактивний, трофічний, метаболічний, лімфодренуючий, імуно-стимулюючий, седативний, аналгетичний, нормалізація тонусу м’язів нижніх кінцівок, зняття втоми ніг, поліпшення периферичного крово- і лімфо обігу, загальний тонізуючий ефект, зменшення болів, набряків нижніх кінцівок, тощо.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура).

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур