Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання
  

Представники влади м. Луцька в гостях у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні

В Луцьку 1 червня 2018 року в День захисту дітей вперше був проведений благодійний молитовний сніданок, участь в якому взяли представники духовенства та влади, місцеві політики, громадськість, а також гості з Києва та США. Під час заходу були зібрані кошти в сумі 515370 грн на придбання гемоаналізатора для Волинської обласної дитячої клінічної лікарні та близько 200000 грн залучено пізніше для придбання необхідних реагентів та розхідних матеріалів щоб забезпечити діагностичний процес.

Молитовний сніданок на Волині

Довідка. Сучасний діагностичний лабораторний аналізатор використовується в першу чергу для обстеження важкохворих дітей. Він дає можливість проводити дуже детальний аналіз стану клітин крові по 33 діагностичних параметрах, який дозволяє проводити чітку і швидку діагностику та призначати адекватне і ефективне лікування для онкологічних, гематологічних, імунологічних та важкохворих з іншими складними патологіями.

Сучасний діагностичний лабораторний аналізатор
Сучасний діагностичний лабораторний аналізатор

15 лютого 2019 року керівники м. Луцька Секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук та начальник УОЗ Луцької міської ради Микола Якимчук прибули в обласну дитячу клінічну лікарню, щоб у міжнародний день онкохворих дітей проінспектувати роботу гемоаналізатора.

Представники влади м. Луцька в гостях у Волинській обласні дитячій клінічній лікарні

Перед тим, як оглянути саме обладнання, між керівниками міста та закладу відбулася коротка нарада, на якій обговорили нагальні проблеми Волинської обласної дитячої лікарні.

Представники влади м. Луцька в гостях у Волинській обласні дитячій клінічній лікарні
Представники влади м. Луцька в гостях у Волинській обласні дитячій клінічній лікарні

Зокрема, генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання Сергій Ляшенко попросив, аби над придбаним апаратом, який працює на дороговартісних реактивах, міська влада взяла шефство та виділила кошти. Також мова йшла про благоустрій території перед обласною дитячою клінічною лікарнею та нагальну потребу у ремонті неонатального центру і придбанні сучасної медичної апаратури і обладнання в тому числі і для надання невідкладної хірургічної допомоги, адже в умовах стаціонару ВОДКЛ щорічно лікуються понад 3500 маленьких лучан. Тож І. Поліщук пообіцяв, що при можливості на найближчій сесії кошти виділять з перерозподілу вільних залишків.

Увага!
Запис на прийом в обласну консультативну поліклініку можливий за телефонами (0332) 25-40-90 (поліклініка) і 25-62-51 (реєстратура), в обласний центр планування сім'ї і репродукції людини за телефоном 25-41-08.

Гаряча лінія обласного управління охорони здоров'я:
72-48-36

Гаряча лінія МОЗ України:
0-800-801-333

Реформа охорони здоров'я
(дайджест змін)
Наша адреса
43024 Україна, м. Луцьк,
пр. Відродження, 30

Тел.: (38)-0332-256171
Тел/факс: (38)-0332-712851
E-mail: vodtmo2@gmail.com
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО
Інтерактивна супутникова карта місця розташування ВОДТМО

Віртуальний 3D тур